• 17 września 2020
  • wyświetleń: 2837

[FOTO] Sukcesy zawodników Śląskiego Centrum Tenisa w Tenis 10

Materiał partnera:

W niedzielę, 13 września w Bytomiu najmłodsi zawodnicy Śląskiego Centrum Tenisa wzięli udział w Turnieju Tenis 10. Jak zwykle nie zawiedli i do domu powrócili z medalami.

Kolejne sukcesy zawodników Śląskiego Centrum Tenisa w Pszczynie.

Młodzi tenisiści rywalizowali w trzech kategoriach. W czerwonej zwyciężyła Karolinka Pitry. W kategorii pomarańczowej chłopców 2. miejsce wywalczył Kacper Dragan. Wśród dziewcząt 2. lokatę zdobyła Karolinka Pitry, a na 4. miejscu uplasowała się Lenka Komorek. W kategorii zielonej niezwyciężona okazała się Marcelina Paliczka, zajmując 1. miejsce. Zaraz za nią na podium znalazła się Antosia Bryła.