czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 czerwca 2021
  • wyświetleń: 1539

We wtorek w całej Polsce 123 nowe zakażenia koronawirusem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Jak podało we wtorek o godzinie 10.30 Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w całej Polsce wykazano 123 nowe i potwierdzone zakażenia koronawirusem, z czego 18 w województwie śląskim. Zmarło 26 osób.

Raport Ministerstwa Zdrowia z 29 czerwcaMamy 123 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem z województw: dolnośląskiego 20, śląskiego 18, łódzkiego 13, wielkopolskiego 12, mazowieckiego 9, małopolskiego 8, świętokrzyskiego 7, zachodniopomorskiego 7, kujawsko-pomorskiego 6, lubelskiego 6, pomorskiego 5, podlaskiego 4, warmińsko-mazurskiego 4, opolskiego 2, lubuskiego 0, podkarpackiego 0. 2 zakażenia to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Z powodu COVID-19 zmarło 9 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 17 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem: 2 879 811/ 75 005 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W związku z korektami wprowadzanymi na bieżąco przez laboratoria w systemie EWP, globalna liczba zakażeń i zgonów od początku pandemii może nie być sumą kolejnych dziennych zakażeń lub zgonów.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania ze strony internetowej www.gov.pl/raport-zakazen, prezentującej codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj